Představení společnosti Format-4

Vítáme vás u Format-4!

Skupina Felder se sídlem podniku v Hallu (Tyrolsko) patří k předním světovým dodavatelům dřevoobráběcích strojů pro rukodělnou výrobu, řemesla a průmysl.

Pracovníci v 72 zemích a na více než 200 prodejních a servisních místech nesou tuto vizi pod heslem „Vše z jedné ruky“ do celého světa. Navzdory narůstajícím globálním nárokům sázíme i nadále na kvalitu a přesnost z Rakouska. Četná mezinárodní ocenění, např. bavorská státní cena, IF-Design-Award nebo cena Adolfa Loose, potvrzují naše nadšení a podporují náš cíl, vyrábět nejlepší dřevoobráběcí stroje.

Se značkami Felder, Format-4 a Hammer se nám daří nekompromisně plnit nejnáročnější individuální požadavky řemeslníků i průmyslu.

Format-4 – záruka splnění nejnáročnějších požadavků Prémiová řada produktů skupiny Felder plní od roku 2001 nejnáročnější požadavky profesionálních uživatelů z řad drobných výrobců i průmyslových provozů. Řešení propracovaná do nejmenších detailů, mnoho inovací a patentů, maximální komfort obsluhy a dokonalá přesnost jsou faktory, které spoluvytvářejí mimořádně úspěšnou historii strojů Format-4.