Spokojenost zákazníků vzniká z vášně a přesvědčení


Každý den se pro dřevoobráběcí stroje skupiny Felder rozhodují zpracovatelé dřeva z celého světa, díky čemuž se stávají nejen našimi zákazníky, ale i rádci pro perfektní obrábění dřeva.

Neustále usilujeme o trvalou spolupráci a soulad se zpracovateli dřeva z řad řemeslníků, živnostníků i průmyslu. Tato úzká spolupráce nám umožňuje, abychom do vývoje nových strojních koncepcí ihned přebírali potřeby a požadavky uživatelů a abychom díky optimalizovaným výrobkům zajišťovali konkurenceschopnost zákazníků.

Pracujete se strojem FORMAT-4?


Zašlete nám foto s Vaším strojem FORMAT-4 na referenz@format-4.com a staňte se "velvyslancem" značky FORMAT-4 pro perfektní dřevoobrábění.

 

Alfred Buchegger, Buchegger&Beisteiner, Austria


"Díky softwarovému propojení už dnes můžeme centrálně spravovat všechna firemní data a přenášet je online na pracoviště, která realizují zakázky. Neztrácíme tak čas a nemůže dojít k chybám. Ohromnou výhodou je to, že není zapotřebí další úprava dat, a tedy můžeme flexibilně a rychle posunout dopředu zakázky s vysokou prioritou. Právě na našem trhu je mimořádně důležité, abychom byli schopni vyjít vstříc požadavkům konkrétních zákazníků ohledně dodacích termínů, a naše datová síť nám to umožňuje. Moje očekávání se splnila na 100%! Dnes už si výrobu nedovedu představit bez softwarového řešení!"

 

Christian Jehle, Kappl, Austria


„CNC nám umožňuje přesnější a rychlejší zpracovávání materiálů.“

 

Tischlerei Christopher Harter, Austria


„Zkušební kusy a nastavování stroje při opracovávání hran zcela odpadají.“

 

Hermann Affenzeller, Austria


"Olepovačka hran perfect 710 mi šetří čas, který pak mohu věnovat individuálním přáním svých zákazníků."

 

Martin Sponring, Austria


"Moje CNC řady Format-4 je všestranně použitelné a jeho obsluha je jednoduchá. Také všechno ostatní dokonale fungovalo – od zaškolení až po údržbu stroje.

 

Paulus Eller, Ellbögen, Austria


„Díky technologii CNC vzrostla v mém truhlářství extrémně produktivita. Jako samostatný truhlář mohu opět konkurovat.“

 

Tischlermeister Siegfried & Martin Heubacher, Austria


„Moje kappa 550 je nejlepší. Moje kappa 550 e-motion mi perfektně slouží již asi 18 měsíců. Doba, kterou strávím kapováním a formátováním se mi zkrátila více než o polovinu.“

 

Stefan Silberberger, Wildschönau, Austria


„Moje CNC mi umožňuje flexibilitu v každém směru.“

 

Hugo Llado, Perfecta Kitchens, Canada


"Pro naše designové kuchyně, vyráběné z nejlepších materiálů v nejvyšší kvalitě, potřebujeme také nejlepší stroje."

 

Ebeniste Menuisier de la Brune, France


"Stál jsem před rozhodnutím, jestli přijmu dalšího zaměstnance nebo rozšířím svůj strojový park. Rozhodl jsem se pro stroj řady Format-4 a svého rozhodnutí jsem nikdy nelitoval."

 

Remi Baujard, Lycée Le Corbusier, France


"Nové stroje řady Format-4 nám umožňují demonstrovat ve výuce nejnovější stav techniky a připravit tak studenty co nejlépe na jejich budoucí zaměstnání."

 

Ing. David Cortes, Mexico


"Felder a Format-4 jsou pro mě vynikající partner se stroji vysoké kvality. K jejich přednostem patří jednoduchá manipulace, vysoce kvalitní konstrukce a intuitivní ovládání. Format-4 mi pomáhá zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost."

 

Mr.Tatsuya Mizuno, Japan


"Náš stroj Format-4 vyniká příznivou cenou a jednoduchostí obsluhy a umožňuje práci se všemi tvary obrobků a druhy dřeva. Práce s CNC je teď ještě zábavnější."

 

Peter and Jon Norris, Peter Norris & Son, UK


"Je neuvěřitelné, jaké nové možnosti nám nabízí tento stroj řady Format-4. Jsme velmi spokojeni se samotným strojem, ale také s poctivostí a otevřeností tohoto podniku vůči svým zákazníkům. Felder vždy reaguje hned na první telefonát a poskytuje služby na nejvyšší úrovni!"

 

Steve Jewett, Handsie Display, UK


"Format-4 nám otevřel nové obzory. Několikatýdenní práci dnes zvládneme za jeden den."

 

Firma Kolb & Dieng, Germany


Z důvodu zajištění existence v budoucnosti jsem se rozhodl pro CNC. Vyšší obrat, vyšší kvalita a větší výnos při stejném počtu zaměstnanců mne nyní, díky CNC, umožňuje pozitivně hledět do budoucnosti!

 

Firma Lux Innenausbau, Germany


„Všechny sliby byly dodrženy, uživatelské rozhraní je jednoduché a intuitivní.“

 

Firma Schurer, Germany


Od okamžiku našeho vstupu do oblasti CNC obrábění před více jak dvěma lety stoupáme pernamentně vzhůru. V průběhu této doby jsme se rozhodli pro olepovačku a širokopásovou brusku značky FORMAT-4. Poměr cena/výkon mne jednoznačně přesvědčil, kompetentní poradenství a rovněž i následná péče po nákupu jsou pro mne rozhodující faktory.

 

Jürgen Prasse, Germany


„Stroje značek Format-4 i Felder jsou dokonalé. Nyní již nejme nijak omezeni při konstrukci oken a pracujeme rychleji, čistěji a efektivněji.“

 

Schreinerei Vogler, Germany


Zpočátku jsme byli ve věci rozhodování o nákupu našeho prvního CNC velmi skeptičtí a výběr sám nám zabral velmi času. Ale rozsah znalostí, způsob poradenství, kompetentnost a zodpovědnost u FORMAT-4 nás přesvědčili. Stroje značky FORMAT-4 nám byly "ušity na míru", plně odpovídají našim požadavkům a poskytují nám tu správnou flexibilitu.

 

Hide and Stitch, UK


"Více než 20 let zkušeností v nábytkářském průmyslu a kvalitní strojový park nám umožňuje zvládnout v nejlepší kvalitě každý, i ten nejrozsáhlejší projekt."

 

Markus Brandstetter, Austria


"Jsem rád, že jsme se rozhodli pro Format-4. Nyní ušetříme čas, peníze a nervy!"

 

Duncans of Grantown, Grantown on Spey, UK


„Efektivita strojů a signifikantní zvýšení produktivity nám umožňují nabízet jen to nejlepší. Firma Felder je senzační: i když je to k nám z rakouského závodu hodně daleko, neměli jsme nikdy sebemenší problémy a servis je fantastický!“

 

Romsey Coaches, Phoenix Bussing, UK


„Tento stroj je prostě sen! Přesnost je naprosto fantastická a jakékoli dodatečné úpravy nejsou vůbec zapotřebí!“

 

Mark Hill, Mark Hill Carpentry, UK


„Hledali jsme dlouho a srovnávali mnoho výrobců. Nakonec nás přesvědčila kvalita provedení stroje Format-4. Ušetříme spoustu času a ještě i po třech letech jsou stroje stejně přesné jako v první den.“

 

Kehinde Jolaoso, Folding Sliding Doors, UK


„Obsluha ovládací jednotky x-je extrémně jednoduchá a paměťová funkce je zvlášť užitečná při operacích, které se často opakují. Je to vylepšení, které je pro nás jako stvořené.“

 

Robert Branka, Tischlerei Wohntraum, Austria


"Používání olepovačky Format-4 perfect 710 se mi vyplatí už od tří běžných metrů a dosahuji s ní vynikající kvalitu."

 

Edward Williams Furniture, UK


"S naším obráběcím centrem H08 je všechno mnohem jednodušší, dokonce i zpracování různých úhlů v rámci komplexních operací je hotovo rychle a jednoduše. Teď jsme schopni realizovat všechny zakázky v nejvyšší možné kvalitě. Se stroji Format-4 jsme velice spokojeni, protože jsou spolehlivé a servis je naprosto jedinečný – jediné, co musíme udělat, je zeptat se."

 

Cbros Services, London, UK


"Než jsme si pořídili do dílny model H50, nedokázali jsme si ani představit, že bychom dokázali realizovat tak velké zakázky. Teď už pro nás není nic nemožné!"

 

Andy, AA Joinery, UK


"Přířezové centrum profit H10 je prostě dokonalé doplnění CNC obráběcího centra H22. Všechny pracovní operace jsou nyní mnohem rychlejší, můžeme přijmout více zakázek a máme mnohem méně prostojů."

 

Lorenz & Markus Utz, Bavorsko (SRN)


"Stroj pracuje s přesností na desetinu milimetru, a frézování na zkoušku je proto zbytečné."

 

Hartmut, Bram & Tim Lens, The Green Gold, Belgium


„Díky vysoké efektivitě strojů jsme byli schopni nabídnout našim zákazníkům nejlepší kvalitu.“

 

Roord Binnenbouw bv, Netherlands


„Program Format-4 nám nabídl nejlepší poměr ceny k výkonu – a to nám usnadnilo rozhodování.“

 

Tom Cannon, UK


„Frézka je fantastická, stroje jsou naprosto spolehlivé, a proto se můžu plně soustředit na práci.“

 

Lee Parrott, Reddish Joinery, UK


„Přesnost našeho CNC obráběcího centra Format-4 je fenomenální, nyní dosahujeme maximální efektivity.“

 

Robert Charles, UK


„Se svým strojem Format-4 si už vůbec nemusím dělat starosti s kvalitou. Vím totiž, že všechno bude pokaždé perfektní!“

 

Christophe Ettwiller, France


„Výroba oken nebyla ještě nikdy tak jednoduchá a efektivní! Díky těmto strojům můj podnik neustále roste.“

 

Andrew, Malmo Kitchen & Interiors, Sweden


„Stroj pracuje samostatně a nemusí být pod dohledem, a proto máme spoustu času na jiné práce.“

 

Edgar Zehler & Michael Buron, ZEBU Manufaktur, Germany


"Co je pro nás důležité, že máme na blízku spolehlivého servisního partnera. Toto nám umožňuje řešit problémy hned a neztrácet čas. Víme, že za námi stojí silná firma."

 

Schreinerei Weber, Germany


"Format-4 je v porovnání s ostatními výrobci neporazitelnou značkou na poli poměr cena/výkon. Nákupem obou strojů jsem získal výborné stroje a spolehlivého servisního partnera."

 

Carsten Schulz, Germany


"A na závěr mne přesvědčil poměr ceny a výkonu. Nyní mám konečně svoji dílnu vybavenou stroje Felder a FORMAT-4."

 

Schreinerei andersartig. Hornburg & Thumann, Germany


"Značka Format-4 nás přesvědčila solidním provedením strojů plných sofistikovaných technologií a osvědčila se jako prvotřídní a spolehlivý partner i na poli servisní podpory. Prostě perfektní balík služeb."

 

Jürgen Rettenböck, Baierl & Demmelhuber Innenausbau GmbH, Germany


"Je to opravdu radost pracovats plan 51. Jednoduchá obsluha, robustní konstrukce a vždy udělám přesně to, co jsem si předsevzal. Prostě se vždy mohu spolehnout na naše stroje FORMAT-4."

 

Bernd Fissmann, Schreinerei Fissmann, Germany


"Díky Format-4 c-express 920 classic jsem konečně dosáhl produktivity CNC strojů. Hodnotný stroj s minimálním požadavkem na místo - přesně to, co jsem hledal!"

 

Mirco Radecke, D4 Projekt GmbH, Germany


"Pro nás, jakožto výstavářskou firmu střední velikosti, je důležité disponovat nejen dobrými zaměstnanci, nýbrž také i kvalitním a spolehlivým strojním vybavením. Jen tak lze zvládnout zákaznické šibeniční termíny. V tomto nám pomáhají stroje firmy Felder - 5 osé CNC a olepovačka."

 

GK Kaysen, Denmark


"Potřebovali jsme spodní frézku, kterou lze rychle a snadno přestavovat dle rozličných požadavků obsluhy. Rozhodnutí pro FORMAT-4 padlo velmi rychle."

 

Jose Hernandez, CARPINTERÍA ANGEL HERNÁNDEZ, Spain


"Optimalizace požadavku na materiál, výrobních časů a úspora obslužného personálu je obdivuhodná, jsme nadšeni."

 

Juan Chao, CARPINTERÍA CHAO S.C., Spain


"Ještě nikdy nebylo tak snadné splnit vysoké zákaznické požadavky na kvalitu. Díky zákaznické péči a podpoře ze strany Felder-Group pracujeme téměř od samého počátku na olepovačce hran FORMAT-4 perfect 608 s extrémně vysokou efektivitou."

 

Maxime Lionneton, Groupe TRIGANO VDL, France


"Nejlepší poměr cena/výkon na trhu, rozhodnutí bylo opravdu snadné."

 

Bouwbedrijf Ton Brasser, Netherlands


"Bylo to pro nás velké rozhodnutí, ale flexibilita a rychlost se kterou nyní vyrábíme nám od prvního dne přináší obrovskou úsporu času."

 

Westra-interieur, Netherlands


"Stroje FORMAT-4 dokonale pasují k našemu designovému nábytku. Vysokou kvalita našich výrobků lze srovnávat s vysokou kvalitou strojů a servisu firmy Felder."

 

Bernhard & Dirk Moormann, Germany


"Dokud jsme si nepořídili Format-4, tak nás stála výroba oken nesmírné množství času i energie. Nyní je výroba rychlejší, čistší a efektivnější; stihneme toho podstatně více ve stejném čase. "

 

Christian Oppel, Fa. Bussmann, Germany


"Chtěli jsme stroj, který by byl snadno programovatelný a na kterém by mohl pracovat každý náš zaměstnanec. Toto splnila nabídka řešení od FORMAT-4 - stroj i programové vybavení od jednoho výrobce."

 

Erkan Yavuz Mobilya, Turkey


"In our hard work concept, our H22L has been a key solution to our production. Almost all special designs, special productions has been planned and manufactured by this machine."

 

Güral Ahşap, Turkey


"Díky naší nové frézce profil 45 Format-4 jsme vyřešili celou řadu problémů při výrobě okenních profilů."

 

Usama Kabbani, Closets Concept, Saudi Arabia


"Díky našemu místnímu zástupci a kvalitě strojů FORMAT-4 se můžeme přijmout jakoukoliv zakázku a zákazníkům zaručit, že vše bude hotovo včas."

 

Tadeusz Kędzierski, Poland


"Ich investierte in eine Format-4 profit H20 um meine Wettbewerbsfähigkeit auf dem Markt zu erhöhen und Effizienz und Qualität zu steigern. Seit über einem Jahr arbeite ich nun bereits auf einem völlig neuen Niveau. Bei Felder schätze ich zudem die familiäre Atmosphäre und Professionalität der Berater."

 

Artur Janik, Poland


"Cena a výkon jdou ruku v ruce. Oboje mne přesvědčilo. Věřím značce i prodejcům. Programování je snadné, naučil jsem se to velmi rychle. Prostě opravdová výhra!"

 

Sławomir Michalczyk, Poland


"Ich wollte die Qualität meiner Produkte verbessern und entschied mich für die Plattensäge aus dem Hause Felder, die mir exakte Genauigkeit und hohe Schnittgeschwindigkeit gewährleistet. Gute Beratung und schneller Support ergänzen das tolle Gesamtpaket."

 

Piotr Grochowski, Poland


"Das CNC-Bearbeitungszentrum profit H20 ist das Highlight in meiner Werkstatt. Qualität und Zuverlässigkeit sowie der professionelle Berater haben mich einfach überzeugt."

 

Józef Zambrzycki, Poland


"Preis, Qualität und einfache Programmierung haben mich überzeugt. Im täglichen Betrieb ist auch die Telefonhotline ein echter Pluspunkt."

 

Marcin Kuć, Poland


"Die Entscheidung für das profit H10 CNC-Bearbeitungszentrum aus dem Hause Felder war einfach. Das große Arbeitsfeld, die einzigartige Verarbeitungsqualität und ein gutes Preis-Leistungs-Verhältnis waren beeindruckend. Kompetente Beratung, professionelle Schulung und ein guter Service komplettieren das tolle Rundum-Paket."

 

Krzysztof Fikus, Poland


"Ich habe mehrere Maschinen aus dem Hause Felder. Zuletzt habe ich in eine Kantenanleimmaschine investiert und bin begeistert. Zuverlässige Funktion, hochwertige Ergebnisse und die unkomplizierte Handhabung sind absolute Highlights und erleichtern meine Arbeit wesentlich."

 

Schreinerei Spazierer, Deutschland


"Die kappa hat unsere Produktion auf ein völlig neues Niveau gehoben. Produktivität und Effizienz sind einfach fantastisch!"

 

Schreinerei Erform, Deutschland


"FORMAT-4 hat unsere speziellen Anforderungen als Großbetrieb sofort verstanden und uns ein passendes Maschinenkonzept zusammengestellt. Perfekte Betreuung von Anfang an."

 

Möbelmanufaktur Goertz, Deutschland


"Format-4 ist ein echter Familienbetrieb und gleichzeitig einer der modernsten Maschinenhersteller Europas mit perfektem Rundum-Service. Ich bekomme alles aus einer Hand und direkt vom Hersteller – Das ist unbezahlbar."

 

Sandalyeci A.S. , Türkei


"Die Oberfläche der Werkstücke ist wirklich unglaublich!"

 

Akaal LTD, England


"Wir wollten perfekte Oberflächen produzieren und genau das können wir jetzt."

 

Erkan Yavuz Mobilya, Türkei


"Die Entscheidung für Format-4 war goldrichtig und war ausschlaggebend für unseren Erfolg."

 

Michal Žák, Česká republika


Spodní frézku z řady FORMAT4 jsem si vybral pro jeji spolehlivost a přesnost. V každodenním provozu se mi neustále potvrzuje, že tomu tak je

 

Famille Odinot, Frankreich


"Die Format-4 Kappa 550 ist ideal für massive Scheidearbeiten"

 

RMT REKLAM, Türkei


"Wir haben uns für eine kappa 550 e-motion entschieden, weil es neben dem exzellenten Service von unserem lokalen Händler keine Kreissäge auf dem Markt gibt, die so vielseitig ist. Die Maschinenausstattung kombiniert mit der Schnitthöhe von 200 mm und die genaue Steuereinheit ist einzigartig."

 

Tookachoob, Iran


"Wir haben unsere Profit H22 im Jahr 2010 installiert und waren so zufrieden, dass wir im Jahr 2015 eine H08 hinzugefügt haben. Mit 18 Ausstellungsräumen im ganzen Iran produzieren wir eine große Anzahl von Teilen pro Tag. Unsere Format-4-Maschine war in der Vergangenheit sehr zuverlässig."

 

Joel Bastard-Rosset, Frankreich


"Ich habe meine erste Felder-Fräsmaschine 2008 gekauft und habe seither all meine alten Holzbearbeitungsmaschinen durch Felder-Maschinen ersetzt. Mein letzter Kauf war eine Format-4 profil 45 Fräsmaschine. Die Maschinen aus dem Hause Felder sind so durchdacht, dass sie für jeden Anwender geeignet sind."

 

Pep Aguilera, FUSTERIA AGUILERA, RUBÍ, Spanien


"Schon nach zwei Jahren konnten wir auf eine Kreissäge-Fräsmaschine und eine Abricht-Dickenhobelmaschine von Felder und Format-4 aufrüsten. Die Felder Gruppe hat uns bei der Umrüstung tatkräftig unterstützt und bestens beraten“

 

Adolfo, IMFASA, ZARAGOZA, Spanien


„Wir arbeiten mit sehr hartem und teurem Material und brauchen eine Maschine, die uns ohne Fehler und mit höchster Präzision ans Ziel führt. Wir haben nicht nur eine Menge Produktionskosten gespart, sondern sind auch sehr zufrieden mit der persönlichen Beratung und dem technischen Support – Die Firma Felder begleitet uns jederzeit!“

 

Miguel Angel Camarena, Spanien


„Der Service der Mitarbeiter, die Aufmerksamkeit, die wir seit jeher erhalten haben, aber vor allem die neue Technologie der Felder Gruppe ist einfach unschlagbar!“

 

Francesc Delgado, Spanien


"Wir haben eine kleine Werkstatt und suchten eine Maschine, mit der wir auf kleinstem Raum produzieren können würden. Wir haben mit mehreren Marken gesprochen, aber die c-express 920 von FORMAT-4 hat uns eigentlich sofort überzeugt. Die Vorzüge sind ideal für unsere Möbelproduktion und die Software ist sehr intuitiv und einfach zu bedienen. Schon nach der ersten Woche konnten wir produktiv fertigen. Mit der einfachen Software F4 Design können wir Schränke in 3D entwerfen und mit einem Klick an die Maschine schicken. Der Kundendienst von Felder begleitete uns zuverlässig und unkompliziert. Wir sind sehr glücklich mit unserer Entscheidung."

 

Juan Cabañas, Spanien


„Der gute Ruf der Firma war ausschlaggebend für unsere Entscheidung, in Felder- und Format-4-Maschinen zu investieren.“

 

Steve Duck’s Integral Collections ltd, Großbritannien


"Felder bietet eine extrem breite Palette an Holzbearbeitungsmaschinen. Angefangen von platzsparenden Kombilösungen sind bis nach oben eigentlich keine Grenzen gesetzt. Felder hat unseren Horizont erweitert, wir können produzieren, was auch immer wir wollen. Wir sind Schritt für Schritt mit Felder gegangen und mit jeder Investition wurde unser Leben leichter"

 

JSD-Woods, Niederlande


"Als Töchter eines unabhängigen Schreiners lernten wir von klein auf das Handwerk des Möbelherstellers. Heute entwerfen und produzieren wir Möbel aller Art, von kleinen Beistelltischen über Kästen bis hin zu Wandschränken mit sechs Metern Länge. Wir vertrauen bei unserer Arbeit auf eine kappa 550 x-motion, eine Felder AD 941 mit Silent-POWER Spiralmesser-Hobelwelle und ein RL 200 Reinluft-Absauggerät. Die Maschinen wurden termingenau und schnell geliefert und montiert. Seitdem arbeiten wir mit großer Freude und absoluter Präzision. Wir sind glücklich über die Entscheidung für die Felder Gruppe und freuen uns auf eine lange Partnerschaft."

 

VPK Joinery Ltd, UK


"Wir kauften die profit H22, damit wir Platten- und Türsets fertigen konnten. Durch die CNC-Schulung, die wir von Felder erhalten haben, können wir jetzt und noch viel mehr produzieren! Am Ende unserer vier Tage Schulung kannten wir die Maschinen auswendig und wussten genau, wie wir ihr Potential optimal nutzen können."

 

The Living Kitchen, Niederlande


"Wenn Sie ein tolles Produkt hochwertig und effizient herstellen wollen, dann ist eine Format-4 CNC-Maschine der beste Weg dahin" ist Paul überzeugt. "Unsere Küchenplatten sind individuell perfekt zugeschnitten, mit jedem gewünschten Muster verziert und absolut passgenau. Die Maschine verfügt über eine C-Achse und ermöglicht so eine beeindruckende Bearbeitungsvielfalt. Wir haben die beste Entscheidung getroffen und ich kann Maschinen aus dem Hauser Felder nur jedem empfehlen".

 

New Bois Agencement, Frankreich


"Die einfache Handhabung, die Robustheit der Maschinen sowie deren Präzision und Zuverlässigkeit lassen keine Zweifel an der Entscheidung für die Felder Gruppe. Diese Maschinen sparen uns Zeit und Geld. Die hohe Qualität unserer Produkte für private und gewerbliche Kunden ist unser Markenzeichen geworden."

 

airleben GmbH, Deutschland


"An unserem Kunststoff-Standort in Gerichshain haben wir in die Optimierung und Effizienssteigerung unserer Produktion investiert. Die CNC gestützte Fräsmaschine optimiert unser Arbeitsabläufe enorm, denn sie ist schneller im Zuschnitt der Formteile und nutzt die Werkstoffplatten besser aus. Das erspart uns Zeit sowie Material und unsere Kollegen können nun effektiver arbeiten"

 

Miniatour, Iran


„Mit unserer Format-4 CNC-Maschine erzielen wir perfekte Ergebnisse in der Holzbearbeitung und sparen Zeit“

 

Mr. Sarvana - Citizen Industrie, Indien


"Mit der Format-4 c-express 920 erhalten wir hervorragende Ergebnisse! Das Service-Backup war ebenfalls lobenswert. Wir würden die FELDER Maschinen auf jeden Fall weiterempfehlen"

 

Mr. Rajesh Sharma - Kalatmak Spatial Systems, Indien


"In den letzten 4 Jahren haben wir unser Produktionsniveau verdoppelt. Mit unseren Expansionsplänen wird FELDER immer unsere erste Wahl sein"

 

Mr. Raghuram & Mr.Venugopal, Indien


"Die Format4 Maschine ist der Höhepunkt unserer Werkstatt. Die Qualität der Maschine & die Zuverlässigkeit im Service sowie professionelle Beratung überzeugten uns."

 

Wendelin Krismer, Fiss, Austria


„Díky funkcím a možnostem technologie CNC jsem se zbavil ekonomicko-výrobních omezení mého truhlářství.“

 

Walter Heußlein, Germany


„Vyšší tržba, lepší kvalita a vyšší zisk při stejném počtu zaměstnanců. Díky CNC se na budoucnost dívám pozitivně.“

 

Schreinerei Epp, Germany


„Od prvního rozhovoru až po uspořádání strojů a první pracovní procesy, a dokonce i při výběru správných nástrojů nás doprovázeli kompetentní poradci a technici značky Format-4. Výhodou toho, když software a stroj pochází od stejného dodavatele, je, že nemůže docházet k žádným výmluvám: Pro optimální produktivitu musí CNC a software pracovat bezproblémově!“